دوره های کوتاه مدت آموزشی با اهدف کار آفرینی

ما مأموریت خود را برتری در ارائه مشاوره و اعزام دانشجو به خارج از کشور می دانیم. از این رو، خود را متعهد دانستیم تا با استفاده از نیروهای مجرب، متخصص و کارآزموده کلیه خدمات خود را در بالاترین سطح ممکن و با بهترین کیفیت که منجر به رضایت متقاضیان شود، ارائه نموده و به منظور تحقق این امر از تمام امکانات و پتانسیل های ممکن خود استفاده می نماییم.

بر اساس سیاست‌های ابلاغی وزارت علوم و بهداشت، وظیفه ما ایجاد شبکه‌ای پویا، امن، کارآمد و منسجم با اتخاذ وحدت رویه در فعالیت کلیه متقاضیان و نظارت مستمر بر آن با هدف جلب دانشجو و افزایش رضایتمندی استفاده کنندگان از این خدمات است. لذا چشم اندازهایی را برای تعالی علم و دانش هموطنان تعبیه نموده ایم که می توان به بهبود کیفیت زندگی مردم از طریق توانمندسازی و کارآفرینی اشاره کرد. بی شک بهره‌وری مطلوب مردم با ایجاد و توسعه بسترهای آموزشی و تحصیلی مبتنی بر نگرش تحلیلی و آگاهانه و راهکارهای نوین و روش‌های دانش ورانه متکی بر اخلاق حرفه‌ای و رعایت صداقت و انصاف و بهره‌جویی از سرمایه‌های انسانی نخبه و توانمند، معیار و سرلوحه کار خواهد بود.

موفقيت در عرصه ي كسب علم و دانش، يكي از خواسته هاي مشترك دانش پژوهان محسوب می شود. خواسته ای که تحقق آن، تحول عظيمي را به همراه خواهد داشت كه آثارش فقط شامل فرد دانش پژوه نخواهد شد، بلكه جامعه و اجتماع را نيز در بر خواهد گرفت. تحقیق، مباحثه و غنيمت شمردن فرصت ها را مي توان به عنوان مهمترين عواملي نام برد كه در موفقيت تحصيلي يك دانش پژوه نقش آفريني مي كنند.

دوره های کوتاه مدت در خارج از کشور، خیلی زود به عنوان بهترین روش از بین بردن چالش های تحصیل بلند مدت و دربرگیرنده آموزش با محوریت اشتغال و ادغام تجربیات بین الملل با تحصیلات دانشگاهی، همراه با مدارکی معتبر معرفی شده است. این برنامه ها فرصت های مناسبی هستند تا افراد برای ارتقای سطح علمی خود، دستیابی به دانش روز و مهارت بالای کاری اقدام نمایند لذا با توجه به اینکه ما دائما کیفیت خدمات و ساختار شرکتمان را بهبود می بخشیم تا با انتظارات مردم منطبق و حتی از آن فراتر رویم و بیشترین ارزش را برای آنها بیافرینیم، این دوره ها را به سایر خدمات خود اضافه نموده ایم.


برنامه های کوتاه مدت ما برای دانش پژوهان شامل رشته های زیر است:

رشته های گرایش ریاضی و فیزیک:

هوانوردی – خلبانی، هوانوردی - مراقبت پرواز، هوانوردی-ناوبری هوایی، هوانوردی-خلبانی هلی کوپتری، هوا فضا، فرماندهی وکنترل هوایی، مخابرات هواپیمایی، تعمیر و نگهداری هواپیما، اویونیک هواپیما، الکترونیک هواپیمایی، دریانوردی، الکترونیک صدا وسیما، معدن، کشتی، معماری، مکانیک نیروگاه، علوم پایه و کلیه رشته های مهندسی


رشته های گرایش علوم تجربی:

اتاق عمل، اعضاء مصنوعی، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، بیوتکنولوژی، تکنسین پروتزهای دندانی، تکنولوژی پزشکی هسته ای، تکنولوژی پرتو شناسی(رادیو لوژی)، تکنولوژی تولیدات دامی، تکنولوژی تولیدات گیاهی، تکنولوژی جنگلداری، تکنولوژی چوب، تکنولوژی شیلات، تکنولوژی محیط زیست، تکنولوژی مرتع وآبخیزداری، زمین شناسی، زیست شناسی، شنوایی شناسی، زیست شناسی سلولی ملکولی، علوم آزمایشگاهی، علوم تغذیه، علوم وصنایع غذایی، تولید وبهره برداری گیاهان دارویی معطر، فوریتهای پزشکی، پرورش زنبور عسل، کاردرمانی، گفتاردرمانی، مامایی، مدیریت خدمات بهداشتی ودرمانی، پرتودرمانی(رادیوتراپی)


رشته های گرایش علوم انسانی:

مطالعات خانواده، مطالعات ارتباطی وفناوری اطلاعات، مدیریت و کمیسردریایی، مدیریت هتلداری، مدیریت مالی، مدیریت و بازرگانی دریایی، مدیریت، مددکاری اجتماعی، فلسفه، علوم تربیتی، علوم اقتصادی، علوم ارتباطات اجتماعی، روانشناسی، راهنمایی و مشاوره، رشد و پرورش کودکان پیش دبستانی، حقوق، جغرافیا، باستان شناسی، ادبیات داستانی


رشته های گرایش هنر:

طراحی صنعتی، طراحی پارچه ولباس، عکاسی، فرش، هنرهای تجسمی، هنرهای سنتی، کارگردانی تلویزیون، گرافیک(ارتباط تصویری)، مجسمه سازی، مرمت و احیای بناهای تاریخی، موزه داری، نقاشی، نمایش، صنایع دستی، سینما، چاپ، تلویزیون و هنرهای دیجیتالی، ارتباط تصویری


زبان انگلیسی:

دوره های آیلتس، دوره های کمبریج و ...


سایر برنامه ها:

دوره های کارآموزی بین المللی، بازاریابی و فروش، تورهای علمی، فرهنگی و آموزشی، تورهای آموزشی تابستانه، آموزش تخصصی .


شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:

حداقل 18 سال سن*

دارا بودن گذرنامه معتبر

نداشتن منع قانوني براي ادامه تحصيل از نظر مقررات آموزشي و خدمت وظيفه عمومي(برای آقایان)

حداقل مدرک دیپلم متوسطه (برای برخی دوره ها فرد باید دانشجوی رشته خاص و حداقل میانگین معدل خاصی باشد)


نحوه و تاریخ ثبت نام:

زمان ثبت نام دوره با توجه به زمان تعيين شده در مجوز برگزاری آن دوره می باشد( در بعضی از دوره ها، شروع کلاسها به انتخاب خود داوطلب می باشد)


اسکان:

موسسه ما در شهر بنگلور، آماده خدمت رسانی به داوطلبان از ابتدا تا انتهای دوره می باشد. داوطلب می تواند شرایط موجود برای اسکان را دریافت نموده و مکان مورد نظر خود را انتخاب کند.


نکته مهم:

در صورتی که هیچ یک از دوره های موجود در این وب سایت، مورد نظر شما نبود، به محض ثبت درخواست خود ما متعهد می شویم که برنامه مورد نظر را با توجه به شرایط و علایق شما در سریع ترین زمان ممکن بیابیم.

ما همواره در جهت ارتقاء سیستم اطلاع رسانی و ارتباط موثر و جامع با مسئولین در زمینه های مقررات، مصوبات، دستورالعمل های اعزام دانشجو و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل معضلات تحصیلی، فعاليت مثمرثمري داریم و همچنين با لحاظ نمودن سياستها وخط مشي هاي حوزه علم و دانش و باتوجه به شرايط فعلي و آينده، مقتضيات زمان و مكان، به طور مستمر با بهره‌گيري از امکانات خود و با توجه به سياست‌هاي بلند مدت شركت، تلاش می کنیم تا ضرورت ها ونيازمندي هاي مردم را برطرف سازیم.

از اينکه جامعه ما را به‌عنوان موسسه ای معتبر، چابک، پويا، بستر ساز، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم و به راه دراز باقيمانده و مسئوليت‌های سنگين خود نيز واقفيم.