اخذ پذیرش و ویزای دوره های آمادگی آزمونهای زبان آیلتس, تافل و کمبریج در هندوستان

آکادمی زبان کمبریج، در سال 2005 در بنگلور تأسیس شده و عضو رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان و British Council می باشد. این آکادمی وابسته به دپارتمان دانشگاهی آموزش و پرورش دولت کارناتاکا و عضو وابسته به انجمن بین المللی زبان انگلیسی هندوستان نیز هست. آکادمی کمبریج به خاطر مهارت آموزش و کیفیت تدریس چنان شهرت یافته که طی دهه گذشته هزاران داوطلب از کشورهای منطقه مانند بحرین، یمن، عربستان، تانزانیا، ژاپن، سودان، کره، عمان، لیبی، سوریه، ترکیه، ایران و چین را جذب کرده است و دوره‌های آموزش زبان انگلیسی را از سطح مبتدی تا پیشرفته برای کلیه زبان آموزان کشورها ارائه می‌کند.
متقاضیان آکادمی‌ زبان کمبریج از سایر کشورها می‌توانند برای آموختن زبان، به هندوستان سفر کرده و در این کلاس‌ها شرکت نمایند. محیط آموزشی در این کلاس‌ها بین‌المللی است. بدین معنی که دانش آموزانی با ملیت‌های متفاوت و زبان‌های مختلف در کلاس‌ها شرکت می‌کنند. این آکادمی، علاوه بر دوره‌های زبان عادی، دوره‌های تخصصی نیز برگزار می‌نماید. دوره‌های تخصصی برای مدیران، متخصصان، پزشکان و سایر حرفه‌ها از جمله این دوره‌هاست. کلاس‌های آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی نیز، از جمله سرویس‌هایی است که این آکادمی به متقاضیان خود پیشنهاد می‌کند.

برای بسیاری، شرکت در دوره های زبان انگلیسی هند علاوه بر زبان آموزی، فرصتی برای تفریح در یک کشور تازه، آشنایی با سایر فرهنگ‌ها، گذراندن تعطیلات تابستان و آشنایی با دانشگاه‌ها و فرصت‌های کاری است. ضمن آنکه شرکت کنندگان در دوره‌های زبان، فرصت این را خواهند داشت تا انگلیسی را در محیط بیاموزند و به شکل عملی آن را در جامعه تمرین و تجربه کنند. همچنین این دوره ها مناسب افرادی است که در آینده قصد تحصیل در رشته های دانشگاهی در کشورهائی را دارند که انگلیسی زبان اصلی آنهاست.


دوره های کمبریج با اهداف زیر برگزار می شود

آکادمی زبان کمبریج مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار منابع آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی و دوره های تخصصی، ارائه خدمات جانبی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.

بدین منظور جهت ارتقا تشکیلات و تأمین رضایت زبان آموزان الگوی تضمین کیفیت را بر مبنای استاندارد جهانی ISO 9001 - 2008 استقرار نموده است تا انتظارات زبان آموزان را به طور کامل برآورده سازد.اهداف کیفی این آکادمی به شرح زیر می باشد:

افزایش توانائیهای دانشجو در زمینه های مختلف تکلم به زبان انگلیسی در شرایط گوناگون.

افزایش توانائیهای دانشجو در زمینه های گرامر و درک مطلب زبان انگلیسی.

پیشرفت در مهارتهای دانشجو در زمینه های تلفظ لغات انگلیسی.

افزایش مهارتهای فرد در زمینه های Reading & Listening.

ارتقاء مهارتهای دانشجو در زمینه نوشتن متون انگلیسی.

افزایش و پیشرفت مهارت های زبان آموز در زمینه های مطالعه و تحصیل، بدون اتکا به دیگران.

ارتقا مهارتهای دانشجو در زمینه شرکت در پروژه ها و فعالیت های گروهی.

یادگیری روش ارائه مقالات مختلف به زبان انگلیسی.

آشنائی با محیط اجتماعی جدید و زندگی با دانشجویان از اقصی نقاط دنیا و همینطور آداب، رسوم و فرهنگهای مختلف.

استفاده از منابع آنلاین اختصاصی کالج در امر یادگیری زبان انگلیسیامتیازات مدارک بین المللی دانشگاه کمبریج

رتبه سوم جهانی:

پیش از هر چیز لازم است بدانید که رتبه بندی دانشگاه ها با توجه به معیار های زیرانجام می شود:

شهرت آکادمیکی دانشگاه

شهرت دانشگاه به عنوان کارفرما، نسبت به اعضای هیات علمی و تعداد دانشجوها

تعداد نشریات علمی منتشر شده در هر دانشکده

شهرت بین المللی دانشگاه

تعداد دانشجویان بین المللی هر دانشگاه

برای تمام موارد بالا 100 امتیاز در نظر گرفته شده و رتبه بندی ها بر اساس این امتیازات و به طور سالیانه مشخص می شود.

بنا بر اخبار منتشر شده از QS - World University Ranking رتبه بندی جهانی دانشگاه ها در سال 2015-2016 به قرار زیر است:

دانشگاه تکنولوژی ماساچوست (MIT) مقام اول و دانشگاه هاروارد مقام دوم را از دانشگاه کمبریج ربوده و دانشگاه کمبریج در این رتبه بندی در مقام سوم قرار دارد. همچنین دانشگاه Stanford در مقام چهارم و دانشگاه California Institute of Technology - Caltech در مقام پنجم قرار دارد.

این آزمونها از اعتبار بالایی در بین مراکز آموزشی، دانشگاهی و حرفه ای در سطح بین المللی برخوردار هستند و لازم به ذکر است که بیش از 20000 مرکز دولتی، علمی، دانشگاهی و حرفه ای در سراسر جهان از نتایج این آزمونها برای ارزیابی مهارتهای ارتباطی افراد به منظور اعطای پذیرش های تحصیلی در دانشگاههای معتبر و پیشنهاد فرصت های شغلی بهتر و همچنین برای مقاصد مهاجرتی استفاده میکنند. بسیاری از امتحانات زبان انگلیسی کمبریج نیز برای ویزا در انگلستان، استرالیا، ایالات متحده آمریکا و کانادا پذیرفته شده است و همچنین IELTS نیز میتواند برای ویزای انگلستان و مهاجرت استفاده شود.

این آزمونها به صورت استاندارد طراحی شده و تفاوتهای فرهنگی، نژادی، جنسی، مذهبی، سنی و ملی در بین زبان آموزان در سراسر جهان را به طرز منصفانه ای در نظر می گیرند و صرفا مقیاسی قابل اعتماد برای سنجش سطح دانش زبان آموزان است. همه مراکز آزمون از لحاظ کیفیت و امنیت به طور منظم بازرسی می شوند

موسسات معتبری مانند ALTE-The Association of Language Testers in Europe و (CEFR) Common European Framework of Reference for Languages که انجمنهای سنجش کیفیت آموزش زبانهای خارجی اتحادیه اروپا میباشند، نظارت دائم بر کیفیت برگزاری این آزمون ها دارند.

کلاسها 6 روز در هفته و روزانه 5 ساعت برگزار می شود (حداکثر 5 تا 7 نفر در هر کلاس حضور دارند)

این آکادمی از اساتید حرفه ای و مسلط با مدارک بین المللی استفاده نموده است. شاغلین در این آکادمی با تخصص و صلاحیت بالا دارای پس زمینه های حرفه ای بالای تحصیلی از سراسر انگلستان و همچنین دارای گواهینامه هایی چون TKT، TESOL ، CELTA تایید شده توسط کمبریج هستند.

در مدت تحصیل، دانشجو امکان تعامل اجتماعی را با دیگر دانشجویان سراسر دنیا در محیطی آکادمیک خواهد داشت.

اعتبار مدارک ارائه شده دائمی است و همیشه قابل رهگیری از طریق سایت رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان میباشد.

کیفیت آموزشی و امکان دریافت ویزا در آکادمی زبان کمبریج

آکادمی زبان کمبریج تنها موسسه مجاز در بنگلور است که توسط کمبریج انگلستان ارزیابی وکنترل می شود.

در این آکادمی آزمونهای بین المللی سطوح آزاد کمبریج و همچنین دوره هایی جهت آمادگی آزمونهای بین المللی ( آیلتس، تافل و ... ) برگزار می شود. نوع دوره‌های ارائه شده از سطح مبتدی تا دوره‌های تخصصی و امتحانات بین‌المللی می باشد.

سطح زبان انگلیسی هر دانشجو در ابتدای دوره ارزیابی و بر اساس میزان آشنائی فرد به زبان انگلیسی مقطع وی مشخص می شود.

آزمونها، مهارت زبان آموز را در استفاده از دانش انگلیسی هر فرد برای برقراری ارتباط با دیگران در شرایط واقعی و روزمره و همچنین در محیط های دانشگاهی می سنجد و در بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموزان، تأثیر عمیق و بلند مدت دارد.

برای توصیف توانایی زبان، استانداردی بین المللی وجود دارد. در کمبریج همه امتحانات با چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان (CEFR) برگزار می شود و همچنین یک تست آنلاین سریع و رایگان نیز برای کمک به پیدا کردن آزمون مناسب برای زبان آموزان قرار داده اند.

کمبریج طیف گسترده ای از منابع مانند فیلم ها، رسانه های اجتماعی و بازی برای کمک و بهبود زبان انگلیسی زبان آموزان به طور موثر عرضه می کند و با ارائه منابع آموزشی و مدارک بین المللی در جهت توسعه حرفه ای زبان انگلیسی، آموزش را با ارزش، موثر و لذت بخش می نماید. هر آزمون همراه با آماده سازی و پشتیبانی منابع جامع برای زبان آموزان و معلمان انجام می شود

آکادمی زبان کمبریج در منطقه کامانحالی شهر بنگلور با موقعیت جغرافیایی مناسب واقع شده است که به سهولت رفت و آمد زبان آموزان کمک خواهدکرد، این منطقه بیشترین آمار دانشجوی خارجی را در این شهر دارد.

کلاسهای کمبریج دارای وضعیت هوای مطلوب، WIFI، پروژکتور و کلاس های صوتی و تصویری با صندلی
کافی برای 15 زبان آموز در هر کلاس درس مجهز شده است.

با این که سرویس اصلی آکادمی کمبریج آموزش زبان است، ولی برگزاری تورهای تفریحی، ورزشی و ... از خدمات جانبی این آکادمی می باشد و همچنین نماینده رسمی آکادمی کمبریج در ایران در زمینه خدمات مشاوره، اخذ پذیرش و ویزا و دفتر نمایندگی این موسسه در شهر بنگلور خدمات بعد از ورود شما را به عهده می گیرد

نكته ديگرى كه مى توان به آن اشاره نمود موضوع ويزاى زبان آکادمی مىباشد، سفارت هندوستان در ايران برای زبان آموزان آكادمى زبان كمبريج ويزاى زبان 6 ماه(در هر زمان از سال) صادر مى نمايد.

امکان دریافت ویزا

دانشجویان ایرانی می توانند در دوره‌های کوتاه مدت کمبریج شرکت کرده و به کشور خود باز ‌گردند و یا در هندوستان مانده و در مقاطع بالاتر دانشگاهی تحصیلات خود را ادامه ‌دهند. چنانچه قصد ادامه تحصیل و یا ورود آسان به هندوستان را داریدو یا موفق به کسب مدارک بین المللی زبان انگلیسی‌ نشده اید، می توانید با شرکت در دوره های زبان Cambridge انگلستان ، ویزای‌ زبان با اعتبار ۶ ماه را دریافت کرده و پس از گذراندن این دوره در دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت و وزارت علوم ادامه تحصیل دهید.
سئوالات متداول جهت شرکت در دوره های زبان انگلیسی هندوستان

آیا برای تحصیل در هند ارائه مدرک زبان مانند آیلتس الزامی می‌باشد؟

بله، از تاریخ اوکتبر 2016 با توجه به اطلاعیه رایزن علمی در شبه قاره هند

متن اطلاعیه: موسسات اخذ پذیرش و متقاضیان پذیرش در کشور هندوستان. تمامی متقاضیان ادامه تحصیل در کشور هندوستان از اکتبر 2016 به بعد می بایست حتما مدرک زبان انگلیسی معتبر که بر روی سایت رایزنی در قسمت فرم تحصیلی دانشجویی قرار دارد، دارا باشند تا مراحل قانونی اخذ پذیرش و ثبت نام نامبردگان انجام شود.

۱. آیا شما برای تمامی سطوح کلاس برگزار می کنید؟

کلاس ها در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته در مرکز تخصصی کمبریج برگزار می شوند.

۲. تنوع زمان بندی کلاسها چگونه هست؟

بر اساس اهداف و زمانهای آزاد شما، آکادمی کمبریج زمان بندی متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. اولین کلاس در مرکز تخصصی آکادمی کمبریج ساعت نه صبح و آخرین کلاس شش عصر تشکیل می شود.

۳. امتحانات آکادمی زبان کمبریج چگونه برگزار می شود؟

آکادمی زبان کمبریج ، تنها برگزارکننده آزمونهای بین المللی سطوح آزاد کمبریج انگلستان در شهر بنگلور هندوستان می باشد و آزمونهای بین المللی این آکادمی با حضور نماینده دانشگاه کمبریج انگلستان در ساختمان آکادمی کمبریج برگزار میشود

۴. چرا بايد در امتحان تعيين سطح شركت كرد؟

براي تشخيص و تعيين سطح و دوره مناسب، تمامي دانشجويان جديد مي بايستي در آزمون تعيين سطح شركت نمايند. دانشجويان مختلف با سطوح متفاوتي از توانايي هاي زباني به اين آکادمی مراجعه مي نمايند، بنابراين آزمون تعيين سطح ميزان مناسبي جهت ارزيابي آنان بوده و به آنها كمك مي كند تا در سطح و دوره مناسب با توانايي هايشان شركت نمايند.

شایان به ذکر است که تعیین سطح کلیه زبان ها رایگان بوده و مراجعین محترم هزینه ای بابت تعیین سطح کتبی یا شفاهی متقبل نمیشوند .

۵. اگر بخواهیم از پایین ترین سطح شروع کنم آیا تعیین سطح اجباری است ؟

بله ، از آنجائیکه “پائین ترین سطح” عبارتی است نسبی و ممکن است تعریف آن از دید افراد متفاوت باشد، همه افراد می بایست در آزمون تعیین سطح رایگان این آکادمی شرکت نمایند تا این اطمینان حاصل شود که آیا نیاز به شروع یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی است یا خیر.

۶. سرعت پیشرفت من در زبان انگلیسی چقدر است؟

مدت زمانی که نیاز است زبان انگلیسی یاد گرفته شود بستگی به سطح کنونی شما و میزان تمرین و ممارست شما دارد.

۷. چقدر طول می کشد تا زبان انگلیسی را بیاموزیم؟

یادگیری زبان پایان ناپذیر است و بنابراین شما می توانید بر حسب نیاز و هدف تان در آکادمی مشغول به تحصیل شوید.

۸ . من دانشجوی داروسازی در بنگلور هستم آیا برنامه کلاس بندی ها, مناسب با زمان های خالی من میباشد؟

در آکادمی زبان کمبریج زمان های متفاوتی برای کلاس ها و دوره ها در نظر گرفته شده است . همچنین کلاس های عصرها , غروب ها و کلاس های آخر هفته نیز برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته شده است.

۹. تعداد دوره هایی که در آکادمی کمبریج برگزار می شود چه تعداد است؟

تنوع کلاسهای آکادمی کمبریج بسیار گسترده است.خواهشمند است جهت آشنایی با دوره ها به صفحه آزمونهای زبان دانشگاه کمبریج مراجعه فرمائید و دوره ای را که مطابق با نیاز شما است انتخاب نمائید.

۱۰ . آیا آکادمی کمبریج کلاس های خصوصی هم دارد ؟

بله- بسته به نیاز و زمان زبان آموزان , آکادمی کمبریج دوره های خصوصی مناسب با هدف و زمان زبان آموز را به وی ارایه میدهد و در این دوره ها زبان آموزان با کمترین زمان و مناسب ترین هزینه و با کیفیتی بیش از پیش تحت آموزش قرار میگیرد.

۱۱. استاد من کیست؟

تمامی اساتید در آکادمی کمبریج در مقاطع مختلف دارنده مدارک و دیپلم های بین المللی روش تدریس زبان انگلیسی از دانشگاه کمبریج انگلستان می باشند.

۱۲. مدارک و گواهی نامه ها ؟

آکادمی زبان کمبریج با ارایه مدارک و گواهی نامه های مربوط به گذراندن دوره های مختلف کمبریج انگلستان می باشد. لازم به ذکر است این مدارک نیازی به ترجمه ندارد و قابل ارایه به تمامی مراکز داخلی و خارجی کشور و همچنین سفارت ها می باشد.

۱۳. امتحانات آکادمی زبان کمبریج چگونه برگزار می شود؟

آکادمی زبان کمبریج ، تنها برگزارکننده آزمونهای بین المللی سطوح آزاد کمبریج انگلستان در شهر بنگلور هندوستان می باشد و آزمونهای بین المللی این آکادمی با حضور نماینده دانشگاه کمبریج انگلستان در ساختمان آکادمی کمبریج برگزار میشود

۱۴. نحوه برگزاری آزمون تعیین سطح آنلاین آکادمی کمبریج ؟

این بخش شامل یک آزمون تعیین سطح آنلاین و رایگان است. نتیجه این آزمون مشخص خواهد کرد که کدام آزمون زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج ممکن است بهترین و مناسب ترین برای شما باشد. به صفحه تعیین سطح آنلاین آکادمی کمبریج مراجعه کنید و به هر یک از پرسش ها پاسخ دهید.

۱۵. لطفا در مورد مدارک تدریسی برای کسانی که می خواهند زبان انگلیسی تدریس کنند توضیح فرمائید؟

همانگونه که اول دانش زبانی و سپس مدارک بین المللی برای یک زبان آموز مهم است ، دانش زبانی و دانش تدریس در ابتدا و سپس مدارک بین المللی تدریس مهم است.مجددا متذکر می شویم که همانند مدارک زبان انگلیسی ، گواهی و مدراک تدریس ارائه شده توسط مراکز آموزشی (با هر مجوز و نامی) بین المللی نیست و بنابراین حتی در مراکز آموزشی همان شهر نیز مورد تایید و پذیرش نمی باشد. از جمله مدارک بین المللی تدریس زبان انگلیسی CELTA , TKT , TESOL می باشند که در سرتاسر دنیا شناخته شده و معتبر هستند.

۱۶. شرایط دریافت ویزای آکادمی کمبریج چیست؟

سفارت هندوستان در ايران حدوداً برای پذيرش 3 كالج زبان در بنگلور ويزاى زبان صادر مى نمايد كه آكادمى زبان كمبريج يكى از آنهاست، و دو كالج ديگر بريندوان و داياناندا ساغر، كه هر دو اين كالجها صرفاً دوره مبتدى آموزش زبان را در طى مدت 6 ماه با هزينه اى در حدود 1400تا 1700 دلار برگزار مى نمايند و متقاضيان با ثبت نام در اين كالجها صرفاً هزينه اى كه پرداخت مى كنند بابت ويزاى 6 ماه اين كالجهاست و از قسمت آموزشى اين مجموعه ها که از هیچ گونه استاندارد بین المللی پیروی نمی کنند عملاً بى بهره هستند.

در صورتى كه زبان آموزان در آكادمى زبان كمبريج، می توانند علاوه بر اخذ ويزاى زبان 6 ماه تا یک ساله (در هر زمان از سال) ، از کیفیت بالای کلاسها و دوره های آموزشی، اساتید مجرب، مدارک بین المللی با استاندارد دانشگاه کمبریج انگلستان و همچنین تورهای تفریحی بهره مند گردند.

۱۷. چگونه می توانم در کلاس های IELTS ثبت نام نمایم؟

در ابتدا باید در آزمون تعیین سطح آکادمی کمبریج شرکت نمایید و پس از آن مشاوره و ثبت نام نمایید.

۱۸. آیا دوره های قبل از آمادگی IELTS هم دارید؟

بله ، در این آکادمی دو دوره تکمیلی Diploma in Foundation و Diploma in English Language برای فراگیرانی که سطح ضعیفتر ولی زمان کمی برای آمادگی دارند طرح ریزی شده است.

۱۹. زبان من در حد متوسط است، به چند جلسه نیاز دارم که آیلتس 7 بگیرم؟

اگر زبان شما در حال حاضر در حد نمره 4.5 آیلتس باشد که آن را سطح متوسط در نظر می گیریم، شما به 6 ماه کلاس نیاز دارید، به شرط اینکه روزی 4 ساعت تمرین منزل و در آکادمی حضور داشته باشید. البته این یک تخمین است و ارزیابی دقیق تر بعد از تعیین سطح قابل تعیین است که می تواند کمتر یا بیشتر از این زمان باشد.

۲۰. تمامی مراحل یادگیری از صفر تا نمره 7 چند ترم است؟

برخلاف کلاس های عمومی که برای رسیدن از سطح مقدماتی به نمره 7 آیلتس معمولا در حدود 5 سال طول می کشد، در آکادمی کمبریج، با توجه به متد آموزش خصوصی ویژه این آکادمی، برای کسی که انگلیسی را بسیار ضعیف می داند (در حد آنچه در دبیرستان های دولتی آموزشی می دهند.) فقط 7.5 ماه طول میکشد، منظور زبان آموز کاملا مبتدی است که حتی گرامرهای ساده را نیز به درستی نمی شناسد. به شرط اینکه در کلیه کلاسها حضور داشته باشد، یعنی 6 روز در هفته کلاس داشته باشید و برای منزل نیز بتوانیم 3 ساعت در روز به ایشان برنامه دهیم. البته این یک تخمین است و ارزیابی دقیق تر بعد از تعیین سطح قابل تعیین است که می تواند کمتر یا بیشتر از این زمان باشد.

۲۱. آیا من می توانم در سطح بالاتر از سطحی که مشخص شده است ثبت نام نمایم؟

شما باید از مدیر آموزش در این خصوص مشاوره بگیرید.(در کل این روند منطقی به نظر نمی رسد

۲۲. کلاس های انفرادی و نیمه خصوصی به چه صورت می باشد؟

هزینه هرجلسه برای شما محاسبه می گردد ،پس از واریز وجه با استاد مربوطه هماهنگ می گردد و کلاس شروع می شود. برای اطلاعات بیشتر با دفتر موسسه تماس بگیرید.

۲۳. آیا دوره های آمادگی آزمون TOEFL هم دارید؟

بله، از آنجایی که متقاضیان این آزمون نیز در سطح IELTS می باشد، پس از تعیین سطح شما می توانید جهت ثبت نام اقدام نمایید. این کلاس ها در دو دوره PRE TOEFL و TOEFL برگزار می گردد.

۲۴. آیا جلسات مشاوره تحصیلی دارید؟ و آیا جلسات مشاوره هزینه ای دارد؟

بله، بعد از برگزاری هر نمونه آزمون IELTS , Cambridge , TOEFL جلسات مشاوره برای هدایت تحصیلی برگزار می گردد.

خیر، تمامی مشاوره ها بصورت رایگان انجام می گردد ولی برای مشاوره تخصصی باید وقت قبلی گرفته شود.

۲۵. آیا دوره های TKT و CELTA (متقاظی تدریس زبان انگلیسی )در این مرکز برگزار می گردد؟

بله ، شما می توانید جهت شرکت در این دوره ها نام نویسی نمایید تا پس از به حد نصاب رسیدن دوره ها با شما تماس گرفته شود.

۲۶. آیا شما برای ثبت نام در آزمون های اصلی IELTS و TOEFL مشاوره و کمکی ارائه می دهید؟

بله، برای راهنمایی جهت ثبت نام آزمون های آیلتس و تافل در هند می توانید با دفتر آکادمی زبان کمبریج هماهنگ کنید.

۲۷. کدام دوره زبان را در آکادمی زبان کمبریج انتخاب کنم ؟

دوره ها و برنامه های متنوعی برای آموزش زبان انگلیسی در این آکادمی وجود دارد که شامل:

زبان انگلیسی محاوره ای

زبان انگلیسی تجاری

انگلیسی برای اهداف خاص (پزشکی، حقوقی، آموزشی و غیره)

زبان انگلیسی برای آماده سازی دانشگاه ( رشته های علوم پزشکی )

زبان انگلیسی برای آماده سازی دبیرستان

برنامه های یکپارچه (خواندن، نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن )

برنامه های زبان برای بچه های 12 ساله و کمتر از آن

برنامه های آموزش معلم (CELTA/TESL/TESOL, etc)

با توجه به نیاز دانشجویان رشته های فنی مهندسی کلاس های GRE , SAT, GMAT برگزار می شود

تسلط به زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون های زبان (TOEFL, cambridge, IELTS)

این برنامه ها ممکن است در سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته ارائه گردد. طول مدت دوره ها از 5 هفته تا 15 هفته متغیر است. برخی برنامه ها فردی یا گروهی طراحی شده اند. برنامه زبان، بسته به اینکه شما آن را در دانشگاه، کالج، دبیرستان و یا کالج های خصوصی بگذرانید، متفاوت است. دوره ها و برنامه های مختلف نیز به اهداف مختلف منجر می شود. برخی از آنها به شما یک گواهی معتبر اعطا می کنند و برخی دیگر به روز رسانی مهارت های زبانی را در پی دارند. با توجه به تنوع گزینه ها شما باید قادر به پیدا کردن گزینه مناسب، بسته به نوع نیازهای خود باشید.