خدمات قبل از ورود به هندوستان
و چرا برای دریافت خدمات و مشاوره‌های تحصیلی شیوه نوین را انتخاب می‌کنیم

در مواجهه با هر موسسه خدماتی، اولین پرسش‌های منطقی می‌توانند اینها باشند: چرا باید برای دریافت خدمات به این شرکت مراجعه کرد؟ این موسسه چه کارهایی برای ما انجام می‌دهد که احتمالاً خودمان قادر به انجام آنها نیستیم؟ چه مواردی این موسسه را از موسسه های رقیب متمایز می کند؟ و چرا به نفع ماست که برای پذیرش دانشگاههای هند از خدمات شیوه نوین استفاده کنیم؟

مشاوره ی تحصیلی یکی از تخصصی ترین خدمات موسسه ی شیوه نوین می باشد که با بهره گیری از کارشناسان مجرب در حوزه ی تحصیلات بین المللی، خدمات ارزنده ای را به متقاضیان ادامه تحصیل در هندوستان ارائه می دهد.

بعد از شروع پرونده دانشجویی کلیه مراحل مربوط به آماده نمودن مدارک وامور مربوط به مصاحبه سفارت با مشاوره مستقیم ما انجام خواهد شد. مشاوره انتخاب رشته و بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو

آماده سازی مدارک جهت ارائه درخواست پذیرش به دانشگاه

پس از دریافت پذیرش از یکی ازدانشگاه های هندوستان ،متقاضی می بایست با مراجعه به سفارت هندوستان در ایران نسبت به تقاضای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نماید.

مراحل دریافت ویزا و مدت زمان آن بر حسب مورد متفاوت است.دقت در جمع آوری و تکمیل مدارک مورد نیاز می تواند به تسریع در این امر بینجامد.

خدمات قبل از ورود به هندوستان مشاوران گروه شیوه نوین

  • مشاوره توسط مشاورين مجرب مؤسسه
  • بررسي مدارك تحصيلي متقاضيان
  • ارزيابي و كمك در انتخاب شهر و دانشگاه
  • ارائه پكيج كامل شامل بروشور و كاتالوك و بولتنهاي دانشگاهي
  • اخذ پذیرش تحصیلی از تمامی دانشگاههای مورد تائید وزارت علوم و وزارت بهداشت
  • اخذ پذیرش تحصیلی از مرکز آموزشی مورد نظر شما
  • اخذ پذيرش تحصيلي در تمامي مقاطع تحصيلي
  • ارزيابي و محاسبه توان مالي مورد نياز متقاضي
  • كمك در تكميل فرم هاي مربوطه اخذ پذيرش و ويزاي تحصيلي

مزایا و برتری‌های شیوه نوین نسبت به سایر موسسات خدمات دانشجو

شیوه نوین یک موسسه معتبر فعال در زمینه اعزام دانشجو به هند و ثبت شده و با مجوز وزارت علوم می باشد. از این نظر با بسیاری از افراد بی‌نام و نشان که برخی از آنها از ثبت نشدن موسسه خود به عنوان یک افتخار یاد می‌کنند تفاوت دارد. با توجه به اینکه به دلیل حساسیت فرایند اعزام دانشجو به هند و میل عمومی به این موضوع، متاسفانه افراد شیاد زیادی وارد این عرصه شده‌اند و این وظیفه متقاضی است که با چشم باز یک موسسه معتبر را برای کسب اطلاعات و انجام خدمات دانشجویی انتخاب کند.

در شیوه نوین مدیریت مجموعه به عهده کسی است که خود تحصیل کرده و متخصص از معتبرترین مراکز علمی ایران و هند بوده و همین نکته بر ارتقاء سطح خدمات ارائه شده از یک سو و بر میزان اعتبارشرکت خدمات اعزام دانشجو از سوی دیگر افزوده که می‌توان نتایج آن را در چگونگی گردش امور شرکت و نیز پیشگامی در دفاع از حقوق دانشجویان مشاهده کرد.

در شیوه نوین کیفیت خدمات دانشجویی هر روز بهتر می شود چرا که علاوه بر توسعه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، همه کارشناسان و همکاران شرکت در همه سطوح موظفند خود را با آخرین اخبار و اطلاعات موثق مجهز سازند و مدیریت مجموعه تاکید دارد که دفاتر شیوه نوین در ایران و خارج از ایران باید همواره خود را به روز نگاه دارند. بنابرین شما مطمئن خواهید بود اطلاعاتی که از همکاران شیوه نوین در زمینه تحصیل در هندوستان و زمینه های مرتبط دریافت می کنید بر اساس آخرین تغییرات قوانین و رویه‌ها و کاملاً معتبر و موثق خواهند بود.

شیوه نوین شما را با واقعیت‌های تحصیل در هندوستان آشنا می‌سازد؛ هدفش این نیست که به هر بهانه‌ای شما را تشویق به ادامه تحصیل در هند و امضای قرارداد کند بلکه تلاش دارد تمامی ابعاد مسئله را برای شما بکاود و تصمیم گیری را به خود شما واگذار کند. شیوه نوین می کوشد مشاوری امین و همراهی مطمئن برای شما باشد.

شیوه نوین صادقانه و بر اساس وضعیت هر یک از دانشجویان، بهترین پیشنهادات ممکن در مورد رشته تحصیلی و شرایط زندگی متقاضی را به وی اعلام می‌کند و حاضر نیست به بهانه کسب درآمد بیشتر، چیزی را بر منافع مشتری مقدم بداند.

شیوه نوین سرمایه‌گذاری قابل توجهی در اموری چون راه‌اندازی وبسایت اطلاع‌رسانی، آماده سازی بسته‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی آشنایی و انتشار و توزیع اقلام صوتی و تصویری به منظور افزایش میزان آگاهی‌ها و آمادگی‌های متقاضیان برای ورود به یک سرزمین جدید انجام داده است. به همین دلیل ثابت کرده که به شعار کلیدی «ما همواره بی رقیب مانده ایم چون واقعیت ها را می گوئیم نه رویا ها را» پای‌بند است. در آینده حجم برنامه‌های شیوه نوین در این حوزه افزایش بیشتری خواهد یافت تا هیچیک از مشتریان شیوه نوین بدون کسب آگاهی‌ها و آمادگی‌های لازم وارد هندوستان نشوند.

آنچه در اینجا به خلاصه برشمردیم – و هر یک به تنهایی می‌تواند برای ممتاز کردن یک موسسه اعزام دانشجو در میان سایرین کفایت کند- مهم‌ترین دلایل برتری یک موسسه خدمات دانشجویی در میان موسسات ارائه‌دهنده خدمات دانشجویی هستند. شما می‌توانید با مراجعه به دفتر موسسه از نزدیک به ارزیابی این نکات بپردازید.

ما به این می‌اندیشیم که دانشجویان شیوه نوین در واقع، همراهان ما در به مقصد رساندن اهداف بلند موسسه و بهترین دوستان ما در سرزمین جدید هستند. به این گفته عمیقاً باور داریم و رفتارمان را بر اساس همین باور تنظیم کرده و خواهیم کرد.

  • خدماتی که در ایران به متقاضیان ارائه می شود را می توانید به ریز در جدول زیر مشاهده فرمایید:

نوع خدمت

هزینه

مشاوره تلفنی

---

مشاوره حضوری با توجه به نمرات دانشجو، شرایط پذیرش دانشگاه ها و موقعیت شهری

---

ارسال کاتالوگ، فیلم و مستندات مربوط به دانشگاه

---

تعیین برنامه زمان بندی از عقد قرارداد تا ثبت نام نهایی

---

تهیه ترجمه مدارک تحصیلی

---

اخذ تأییدیه تحصیلی

---

اخذ پذیرش

---

تهیه فرم دستی ویزا

---

تهیه فرم آنلاین ویزا

---

اخذ رسید صرافی برای سفارت

---

تهیه ترجمه مدارک مورد نیاز سفارت

---

چیدمان مدارک برای تحویل به سفارت

---

آماده سازی دانشجو جهت مصاحبه در سفارت

---

دریافت ویزای تحصیلی

---

اخذ بلیط رفت دانشجو

---

آماده سازی مدارک همراه جهت ویزای توریستی

---

تهیه فرم آنلاین همراه جهت ویزای توریستی

---

اخذ بلیط رفت و برگشتی همراه

---

هماهنگی با دفتر هند جهت استقبال در فرودگاه

---