مرکز مشاوره تخصصی تحصیل در هندوستان
ما دیدگاه شما را نسبت به دفاتر ارائه دهنده خدمات دانشجویی تغییر می دهیم.

مشاوره ی تحصیلی به عنوان مهمترین بخش در زمانِ تصمیم گیری متقاضی به شمار می رود

آیا هدف ادامه تحصیل در هندوستان را دارید؟ آیا قصد دارید مدارک خود را ترجمه کنید؟ آیا قصد اخذ پذیرش تحصیلی از کشور هند را دارید؟ آیا در خصوص فرآیند اخذ ویزای هندوستان سوال دارید؟آیا دور از تهران زندگی می کنید؟


در این صورت ، خوشبختانه  یکی از برترین صفحات ممکن را باز کرده اید. شما در وب سایت موسسه شیوه نوین، یکی از عالی ترین و جامع ترین وب سایت های فارسی زبان در امر ادامه تحصیل در هندوستان هستید. ما در این جا اطلاعات دسته بندی شده ای از کشور هندوستان ، قوانین ویزای آنها، وضعیت تحصیل ، موقعیت های تحصیلی و راه های اقامت دانشجویی به هندوستان را بیان نموده ایم. شما می توانید با جستجو در وب سایت ما به پاسخ بیشتر سوالات خود دست یابید. تمامی این اطلاعات به صورت رایگان در اختیار شماست.


پاسخ سوالتان را در وب سایت نیافته اید؟ نیاز به راهنمایی و کمک بیشتری دارید؟ از تصمیم خود مطمئن نیستید؟

نگران نباشید! خدمات مشاوره رایگان ما برای شما پیش بینی شده است. کافی است با ما تماس بگیرید تا به بهترین صورت پاسخ سوال خود را دریافت و در صورت نیاز برای مشاوره حضوری وقت بگیرید. تمام تلاش ما این است که به بهترین نحو پاسخگوی شما باشیم.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

مشاوره تحصیلی برای دانشجویان شهرستانی :

شما میتوانید با مشاوران گروه شیوه نوین به صورت تلفنی مشاوره بشوید و در آخر برای دریافت پذیرش از موسسه و اقدام برای ویزا به تهران سفر کنید.


مشاوره تحصیلی در موسسه شامل چهار بخش می باشد:

۱. برنامه ریزی
۲. ارائه برنامه زمان بندی متناسب
برنامه ریزی و روند ارائه خدمات به صورت برنامه زمانبندی است و متقاضی از زمان اجرای مراحل کار اعزام که شامل تکمیل مدارک، کپی برابر اصل مدارک، ارسال به دانشگاه، درخواست پذیرش، ثبت نام مراحل ویزا و اعزام خواهد بود از طریق پیشرفته ترین روش های آنلاین آگاه خواهد شد. زمانبندی اجرای هربخش، گام اول خدمات موسسه است که از آغاز همکاری در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت.
۳. انتخاب رشته
۴. انتخاب دانشگاه
از نکات مهم انتخاب رشته دانشگاهی و دانشگاه ، آینده شغلی متقاضی خواهد بود در بخش انتخاب رشته مواردی همچون شهریه متناسب با بودجه خانواده و همچنین گذشته تحصیلی و کاری متقاضی در نظر گرفته خواهد شد.


خدمات مشاوران گروه شیوه نوین رهجویان عصر دانش

چرا برای دریافت خدمات و مشاوره‌های تحصیلی شیوه نوین را انتخاب می‌کنیم ؟

در مواجهه با هر موسسه خدماتی، اولین پرسش‌های منطقی می‌توانند اینها باشند: چرا باید برای دریافت خدمات به این شرکت مراجعه کرد؟ این موسسه چه کارهایی برای ما انجام می‌دهد که احتمالاً خودمان قادر به انجام آنها نیستیم؟ چه مواردی این موسسه را از موسسه های رقیب متمایز می کند؟ و چرا به نفع ماست که برای پذیرش دانشگاههای هند از خدمات شیوه نوین استفاده کنیم؟

مزایا و برتری‌های شیوه نوین نسبت به سایر موسسات خدمات دانشجو

شیوه نوین یک موسسه معتبر فعال در زمینه اعزام دانشجو به هند و ثبت شده و با مجوز وزارت علوم می باشد. از این نظر با بسیاری از افراد بی‌نام و نشان که برخی از آنها از ثبت نشدن موسسه خود به عنوان یک افتخار یاد می‌کنند تفاوت دارد. با توجه به اینکه به دلیل حساسیت فرایند اعزام دانشجو به هند و میل عمومی به این موضوع، متاسفانه افراد شیاد زیادی وارد این عرصه شده‌اند و این وظیفه متقاضی است که با چشم باز یک موسسه معتبر را برای کسب اطلاعات و انجام خدمات دانشجویی انتخاب کند.

در شیوه نوین مدیریت مجموعه به عهده کسی است که خود تحصیل کرده و متخصص از معتبرترین مراکز علمی ایران و هند بوده و همین نکته بر ارتقاء سطح خدمات ارائه شده از یک سو و بر میزان اعتبارشرکت خدمات اعزام دانشجو از سوی دیگر افزوده که می‌توان نتایج آن را در چگونگی گردش امور شرکت و نیز پیشگامی در دفاع از حقوق دانشجویان مشاهده کرد.

در شیوه نوین کیفیت خدمات دانشجویی هر روز بهتر می شود چرا که علاوه بر توسعه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، همه کارشناسان و همکاران شرکت در همه سطوح موظفند خود را با آخرین اخبار و اطلاعات موثق مجهز سازند و مدیریت مجموعه تاکید دارد که دفاتر شیوه نوین در ایران و خارج از ایران باید همواره خود را به روز نگاه دارند. بنابرین شما مطمئن خواهید بود اطلاعاتی که از همکاران شیوه نوین در زمینه تحصیل در هندوستان و زمینه های مرتبط دریافت می کنید بر اساس آخرین تغییرات قوانین و رویه‌ها و کاملاً معتبر و موثق خواهند بود.

شیوه نوین شما را با واقعیت‌های تحصیل در هندوستان آشنا می‌سازد؛ هدفش این نیست که به هر بهانه‌ای شما را تشویق به ادامه تحصیل در هند و امضای قرارداد کند بلکه تلاش دارد تمامی ابعاد مسئله را برای شما بکاود و تصمیم گیری را به خود شما واگذار کند. شیوه نوین می کوشد مشاوری امین و همراهی مطمئن برای شما باشد.

شیوه نوین صادقانه و بر اساس وضعیت هر یک از دانشجویان، بهترین پیشنهادات ممکن در مورد رشته تحصیلی و شرایط زندگی متقاضی را به وی اعلام می‌کند و حاضر نیست به بهانه کسب درآمد بیشتر، چیزی را بر منافع مشتری مقدم بداند.

شیوه نوین سرمایه‌گذاری قابل توجهی در اموری چون راه‌اندازی وبسایت اطلاع‌رسانی، آماده سازی بسته‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی آشنایی و انتشار و توزیع اقلام صوتی و تصویری به منظور افزایش میزان آگاهی‌ها و آمادگی‌های متقاضیان برای ورود به یک سرزمین جدید انجام داده است. به همین دلیل ثابت کرده که به شعار کلیدی «ما همواره بی رقیب مانده ایم چون واقعیت ها را می گوئیم نه رویا ها را» پای‌بند است. در آینده حجم برنامه‌های شیوه نوین در این حوزه افزایش بیشتری خواهد یافت تا هیچیک از مشتریان شیوه نوین بدون کسب آگاهی‌ها و آمادگی‌های لازم وارد هندوستان نشوند.

آنچه در اینجا به خلاصه برشمردیم – و هر یک به تنهایی می‌تواند برای ممتاز کردن یک موسسه اعزام دانشجو در میان سایرین کفایت کند- مهم‌ترین دلایل برتری یک موسسه خدمات دانشجویی در میان موسسات ارائه‌دهنده خدمات دانشجویی هستند. شما می‌توانید با مراجعه به دفتر موسسه از نزدیک به ارزیابی این نکات بپردازید.

ما به این می‌اندیشیم که دانشجویان شیوه نوین در واقع، همراهان ما در به مقصد رساندن اهداف بلند موسسه و بهترین دوستان ما در سرزمین جدید هستند. به این گفته عمیقاً باور داریم و رفتارمان را بر اساس همین باور تنظیم کرده و خواهیم کرد.