داشتن نگاهی نو به تخصص و دانش خود را تجربه کنید.

آشنایی با دانش روز دنیا از طریق تماس مستقیم با جوامع علمی موجود و شیوه های نوین تدریس، یادگیری کار تیمی و روحیه تحقیق، تعامل و ارتباط برقرارکردن با اساتید و دانشجویان سایرکشورها، که خود می تواند موجبات ارتباط علمی آینده را فراهم سازد، آشنایی با فرهنگ ها و مذاهب کشوری جدید، امکان فراگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان علمی روز دنیا، دریافت مدرکی معتبر، با صرف کمترین زمان و هزینه، همه و همه مواردی است که از طریق دوره های کوتاه مدت امکان پذیر خواهند بود.

این فرصت فوق العاده باعث می شود که شما در تخصص و حرفه خود متمایز شوید.

با حمایت و نظارت مؤثر و مداوم، آرامش تحصیلی را کسب کنید.

موسسه شیوه نوین پيشرو در ارائه خدمات مورد نياز دانشجو، با استفاده از امکانات نوین و با تکيه بر کارکنان متعهد و نوآور، همواره نسبت به توسعه کيفي و کمي خدمات خود اقدام نموده تا بدين وسيله رضایت متقاضیان خود را برآورده سازد.

با حمایت و نظارت مؤثر و مداوم، آرامش تحصیلی را کسب کنید.

موسسه شیوه نوین پيشرو در ارائه خدمات مورد نياز دانشجو، با استفاده از امکانات نوین و با تکيه بر کارکنان متعهد و نوآور، همواره نسبت به توسعه کيفي و کمي خدمات خود اقدام نموده تا بدين وسيله رضایت متقاضیان خود را برآورده سازد.

مکان برگزاری دوره در شکل‌دهی تجربه‌ی شما بسیار مؤثر خواهد بود.

سازماندهی یک دوره موفق به موارد مهمی بستگی دارد. انتخاب سالن، یکی از تصمیم‌گیری‌های مهم در برگزاری دوره است که تأثیر بزرگی در نتیجه‌ی آن دارد. دسترسی و نحوه سرویس‌دهی محلی خوب، بسیار ضروری است. محلی که انتخاب می¬شود باید از نظر مکانی فاصله‌ی معقولی با فرودگاه‌ و سایر ابزارهای حمل¬ و نقل عمومی¬ داشته باشد. نزدیکی و دسترسی کامل به گزینه های متنوع مهمان‌¬نوازی از جمله کافه ¬ها، رستوران‌¬ها و هتل¬‌ها مزیت فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. این موارد به شرکت‌کنندگان کمک خواهد کرد تا از زمان و هزینه‌های خود استفادة بهینه ای داشته باشند. فضا باید به گونه ای طراحی شود که شرکت کنندگان احساس راحتی در آن فضا داشته باشند. در انتخاب فضای مربوطه باید به تعداد ¬و نوع چیدمان صندلی، دقت شنیداری و شبکه‌سازی‌های ارتباطی توجه کرد. در نتیجه با توجه به تأثیر مستقیم محل برگزاری بر روی یادگیری، تلاش نموده ایم تا با انتخاب درست میزان موفقیت شما را افزایش دهیم.

بازدید از نمایشگاه ها موجب افزایش سطح اطلاعات و دانش عمومی، علمی و فنی شما خواهد شد.

نمایشگاه، تبلیغ زنده، مرکز تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت است. سازماندهی و برپایی نمایشگاهها علاوه بر درآمدهای سرشار، موجبات پویایی سایر بخشهای اقتصادی را نیز فراهم مینماید، به طوری که بهره گیری ازروشها و تکنیک های علمی مبتنی بر برنامه ریزی هدفمند و جامع در فرآیند برپایی و استفاده از نتایج برگزاری نمایشگاه ها می تواند نوید بخش رونق اقتصادی در دوره رکود باشد و یا منجر به رشد اقتصادی در مرحله رونق گردد.

امروزه در اکثر کشور هند فعالیت های نمایشگاهی رونق بسیار داشته وبه طور رقابت آمیزی در این عرصه فعالیت می نمایند. با حضور در این نمایشگاه ها می توانید درزمینه ارتباطـات واطلاعـات جدید، دستیابی به نظرات وایده های نو و مواردی ازاین قبیل به موفقیت برسید.

آیا جزو مربیانی هستید که علاقه مند به اعزام دانشجویان خود برای دریافت مدارک بین المللی هستند؟

آشنایی با شیوه های مختلف آموزش که معمولاً به روزتر از روش های رایج در ایران است و دریافت مدرکی با درجه اعتبار مقبول در سطح جهانی و هم چنین دسترسي به افراد علمي قوي، منابع و امكانات علمي بسيار پيشرفته، مزایایی است که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد. اگر شما مایلید که در مورد مشارکت بین دانشگاه یا موسسه خود، با ما مذاکره کنید و یا علاقمند به اعزام دانشجویان خود به یکی از دوره ها هستید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق کلیه راه های ارتباطی با مؤسسه ما در ارتباط باشید.

آیا جزو شرکت ها و مؤسسات برگزاری دوره های کوتاه مدت آموزشی هستید؟

ارتباط تنگاتنگ سرمایه گذاران با مراکز علمی، نشان از سود آور بودن پژوهش و نوآوری در این مراکز است. از جمله اهداف مؤسسه ما، ارائه دوره های بین المللی کوتاه مدت، میان مدت و سفارشی و همچنین توجه مناسب به ارزش انساني فرد محقق است.

چنانچه امکان استقرار محقق، کارآموز و یا برگزاری دوره های مختلف در مؤسسه و شرکت خود در خارج از کشور را دارید، می توانید در صورت تمایل به همکاری و داشتن هر نوع سؤال و ابهام با ما تماس حاصل فرمایید.

در پایان ...

این مؤسسه همواره در تلاش است ضمن رعایت دستور العمل ها، با به کارگیری ارائه اطلاعات واقعی و صحیح، هم چنین ارائه خدمات واقعی از جمله مشاوره، ثبت نام نهایی، نظارت دائمی، پشتیبانی ویزا، ترانسفر فرودگاهی، اسکان، حمایت مستمر در طول برنامه، کارگاه های آموزشی حرفه ای، آموزش زبان و ... به متقاضیان، در راستای تعالی علم و دانش همواره پیشرو باشد.

دیدگاه بلند مدت در عرضه و پشتیبانی خدمات، نظارت مستمر بر فعالیت کلیه متقاضیان از زمان ثبت نام تا پایان دوره، از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای این مؤسسه تخصص و برای دانشجویان آن، رضایت را به همراه داشته است.