بهارات شتی


Yogacharya بهارات شتی، مؤسس و مدیر IndeaYoga، ارشد E-RYT 500 در هند (ثبت شده در فوریه 2006) است.

Yogacharya بهارات شتی اولین معلم یوگا در هند دارای گواهی E-RYT 500 می باشد. او همچنین به RCYT و RPYT خوشنام بود.

او دارای بیش از 2 دهه تجربه آموزش یوگاست، او دوره های آموزش خود را برای حدود 50 دسته تا کنون انجام داده است و همچنان به آموزش علاقه مندان یوگا از سراسر جهان مشغول است.

او با موفقیت، بالای 550 معلم و هزاران نفر از دیگر دانش آموزان خود را در کلاس های محبوب میسور به سبک خود آموزش داده است.

Yogacharya بهارات شتی در 19 مارس 1979 در Udupi یک شهر در جنوب کارناتاکای هند متولد شد.

او شروع به تمرین یوگا در سال های اولیه کرد و بیشتر به تمرین کشیده شد و پس از آن شروع به تمرین کاهش آسم مزمن خود کرد که از آن رنج می برد.

او 21 سال تجربه یوگای غنی دارد.

او برای اولین بار شروع به تمرین زیر نظر Yogacharya Kumara در Shantivana مرکز یوگا و طبیعت درمانی کرد.او تصمیم گرفت به منظور دنبال کردن علاقه و استفاده از دانش خود و برای تبدیل شدن به یک معلم یوگای حرفه ای از مزایای یوگای جهان استفاده کند.

او یک معلم یوگای تایید شده توسط موسسه یوگای هندی، Vivekananda وKendra و بنگلور (A-Grade) و مرکز بین المللی Sivananda Yoga Vedanta ، Trivandrum (Grade-Excellent)است و جایزه یوگای Siromani و Yogacharya به او اهدا شد.

او برنده المپیاد یوگای هیمالیا (قهرمانی یوگای ملی هند) در سال 1998 و 2001 در بنگلور شد.

بهارات به خوبی آموزه های خود را شناخت و مدیر جهان شناخته یوگا، مدرسه «Aananda یوگا هند» را تاسیس کرد.

بهارات سیستم خود را با عنوان «Indea یوگا» به همه آموزه های خود افزود و به کار بست.

هر سال او به دیدار نقاط مختلف جهان برای برگزاری کارگاه های آموزشی یوگا از جمله کشورهای بلژیک، آلمان، مالزی، سوئیس، تایلند، اندونزی، اسپانیا می رود.

بهارات یک مجری در جشنواره بین المللی یوگا 2014در ریشیکش هند بود.

او همچنین متولی بنیاد خیریه Indea است که کمک هزینه تحصیلی آموزش به کودکان محروم در هند را فراهم می کند.در طول روزهای اولیه از مسیر یوگایی خود، بهارات در وهله اول «مرکز یوگای خلاق « در بنگلور در سال 1998 را تاسیس کرد.

در سال 2004 او به Gokulam، میسور (India’s Yoga Hub) نقل مکان کرد و مدرسه یوگای خود را تاسیس کرد و آن را «Aananda یوگا هند» نامید، جایی که او همچنان آموزش یوگا و صدور گواهینامه را به طور منظم ارائه می داد.

  • مدرسه «Aanandaیوگا هند» زیر نظر اتحادیه یوگای ایالات متحده ثبت شده است.
  • بهارات همچنین به عنوان دومین shala در سال 2012 ثبت شده است.

یوگا Bharata –shala برای سود نیست بلکه برای ارائه یوگا به جامعه محلی تاسیس شد تا استقبال بازدید کنندگان با نوسان روبرو شود.هر گونه سود حاصل از یوگای Bharata و کارگاه های آموزشی بهارات شتی به بنیاد خیریه اهدا می شود. در سال 2014، سیستم های یوگا توسعه یافته و توسط بهارات شتی شاغل در Aananda یوگا هند و یوگا shalas Bharata به عنوان «IndeaYoga» ، تجاری شد. بهارات یک شیوه زندگی یوگایی و همیشه الهام بخش دیگران را دنبال می کند. فلسفه سیستم خود را «IndeaYoga» سلامت و سعادت برای همه می داند. مهارت های تدریس بهارات شامل یک انعطاف پذیری شگفت انگیز برای آموزش طیف گسترده ای از دانش آموزان از سطح مبتدی مطلق به معلمان یوگا پیشرفته و پزشکان است.